O firmie

Witamy w internetowym sklepie firmy Meblostyl. Oferujemy szeroki asortyment mebli twardych oraz tapicerowanych w niskich cenach.Zajmujemy się sprzedażą detaliczną i hurtową wyrobów firm z wieloletnią tradycją.W naszej ofercie znajdują się również meble na zamówienie. Pomimo niskiej ceny sprzedawane przez Nas meble charakteryzują się:

- wysoką jakością wykonania,- nowoczesnymi wzorami,- najwyższą technologią produkcji.Bogactwo wzorów, kolorów oraz najwyższej jakości materiały dają naszym klientom praktycznie nieograniczone możliwości eleganckiej aranżacji wnętrz. Zaufanie, którym obdarzyli nas klienci oraz ich satysfakcja ze zrealizowanych przez nas projektów, są dla nas najcenniejsze i procentują dalszymi zleceniami.

Sprzedaż internetowa ma wiele plusów. Dzięki sieci zaoszczędzamy czas. Zakupów możemy dokonać będąc w zaciszy własnego domu. Oszczędzamy również pieniądze. Tak, sprzedaż internetowa pozwala Ci zaoszczędzić. Meblowy sklep internetowy nie wymaga od Nas wkładu finansowego jaki musielibyśmy przeznaczyć na czynsz w sklepie stacjonarnym. Dzięki temu nasze meble są tanie i cieszą.

Posiadamy również sklep stacjonarny Meblostyl, Ozimek ul. Brzeziny 2, w którym to sklepie możecie Państwo zobaczyć na żywo wszystkie te meble w godzinach pn-pt od 9:00 do 17:00 w sobotę od 9:00 do 13:00.

Zapraszamy do kupna naszych mebli.

  • Dodaj link do:
  • wykop-pl
  • facebook.com

Polecamy:

MEBLOSTYL Marlena Zarusińska-Konop
ul. Brzeziny 2, 46-040 Ozimek
Google+

Kontakt:
kom.: 608 444 631
e-mail: biuro@meblostyl24.pl

Dane do faktury:
NIP: 754 209 51 99
REGON: 531 649 927